Hizmetlerimiz

ANTREPO


Akkuş Antrepo, siz değerli müşterilerimizin ihtiyaç duyduğu; gümrüklü ve gümrüksüz depolama, gübre ve kömür ile ilgili hizmetleri yürütmek üzere yapılanmıştır.Bu doğrultuda, 2018 yılından bu yana Rize Gümrük Müdürlüğü’ne bağlı olarak; lojistik merkezi Rize’de olmak üzere hizmet vermeye başlamıştır. Rize Gümrük Müdürlüğü’ne bağlı olarak faliyet göstermeye devam eden 6.000 m² A Tipi Genel Gümrüklü Antreposu, 3.500 m² Serbest Depolama alanı ayrıca 3.000 m2 açık sahası ile büyüyen ekibi, ekipmanları ve tam donanımlı güvenlik sistemleri ile kalitesini gün geçtikçe artırmaktadır.

İNŞAAT


1995 yılında İnşaat sektöründe orta ve büyük ölçekli projelerin geliştirilmesi, ülkemize yeni inşaat teknolojilerinin getirilmesi ve teknolojideki son yenilikleri takip ederek inşaat sektörümüzün çağdaş düzeye ulaşmasına katkı sunmak amacıyla Ankara’da kurulmuş olan Akkuş İnşaat, kuruluşundan beri süregelen profesyonellik, yaratıcılık, dürüstlük ve pazarı geliştirme özellikleriyle istikrarlı bir büyüme göstererek inşaat dünyasında saygın bir yer edinmiştir.

KÖMÜR


Akkuş Kömür; Sektörün ihtiyacı olan çevre dostu kaliteli ithal kömürü, sektördeki teknolojik yenilikleri takip ederek, tüketici beklentilerine uygun, çevreye ve doğaya uyumlu, yanma verimi yüksek ürünlerin, üretimlerini gerçekleştiren, kalite kontrolünden geçiren, ülkemizde sanayi ve konut sektörünün gereksinimlerini karşılayan öncü bir firmadır.

GÜBRE


Tarım sektörünün ihtiyaç duyduğu organik ve inorganik menşeli bitki besin maddeleri karışımlarının hazırlanması, üretilmesi veya tedarik edilerek pazarlanması Akkuş Gübre’nin faaliyet alanlarına girmektedir. 1995 yılından beri şirket gübre satışlarını gerçekleştirmektedir.

LOJİSTİK


Daima en yüksek standartlarda yürüttüğümüz tüm projelerimizde, koşulsuz müşteri memnuniyetini gözetiyor ve bunu sağlamanın en önemli yolunun çalışanlarımızın eğitim ve donanımından geçtiğine inanıyoruz. Bu değerlerle Akkuş Lojistik olarak sürekli gelişim gösteriyor, sektörümüzle ilgili küresel tüm yenilikleri takip ediyor ve proaktif düşünme özelliğimizle eylem ve sonuçları öngörerek olası krizleri önleyebiliyoruz.